Levni Hotel
Levni Hotel Levni Hotel Levni Hotel Levni Hotel
REZERVASYON:
Giriş Tarihi
Gece
Oda
Yetişkin
Çocuk
Levni Hotel
Levni Hotel

Hakkımızda

Gece yatağa yatıp sabah gözlerinizi açtığınızda, İstanbul'un binlerce yıllık geçmişine uyanacaksınız. Bu düşsel yolculuğunuzda rahat etmeniz için her ayrıntıyı düşündük.

Otelimiz, her ihtiyacı karşılayacak oda çeşitliliğine sahip. Levni Hotel'de ; 1 Boğaz manzaralı Suit, 1 dublex oda (çift katlı), 1 engelli, 32 standart, 16 bağlantılı deluxe, 12 standart bağlantılı, 7 deluxe,  5 executive oda dahil olmak üzere toplam 75 oda bulunuyor.

  LCD TV, uydu kanalları

  Odada ve banyoda telefon

  Elektrikli mini kasa

  Mini bar

  Saç kurutma makinesi

  Klima

  Kablolu/kablosuz İnternet

  Çay ve kahve ikramı

  Okuma lambası

  Yangına karşı otomatik su serpme tesisatı

  Banyoda alarm sistemi

  Executive odalarda jakuzi

  Bornoz ve havlu

  Tam konfor iklimlendirme sistemi

  Amerikan Yangından Korunma Yönetmeliği (NFPA UL/FM) standartlarına uygun yangın güvenliği

Arzu ederseniz tercihinizi Türk hamamı, sauna veya spa'dan yana kullanabilirsiniz. Dilerseniz aroma terapi, Thai, Ayurveda veya Bali mesajları gibi çok çeşitli masaj çeşitlerinden birini yaptırarak rahatlayabilirsiniz. Hangisini tercih ederseniz edin, kendinizi, Osmanlı sultanlarına layık bir konforun içinde bulacaksınız ve yorgunluğunuz, kıyıya vuran dalgaların kumları yıkayarak geri süzülmesi gibi akıp gidecek üstünüzden.Macera Duşu, otel müşterilerimizin yararlanabileceği bir başka seçenek. Egzotik ses, koku ve büyüleyici ışıklarla yaratılan bir atmosferde alacağınız duş, sizi cennetin kapılarına taşıyacak.Tümü ücretsiz olan Türk hamamı, sauna ve spa hizmetleri 11.00–22.00 saatleri arasında sunulmaktadır. Aynı saatlerde sunulan masaj hizmeti ise otel müşterilerimize özel bir fiyatla ve randevulu olarak verilmektedir.

Levni Hotel